Užite si leto vo Wellness Hotel Patince

Užite si leto plné slnka, skvelých zážitkov, zábavy a oddychu.

 
Ešte stále rozmýšľate nad rodinnou dovolenkou? Rodinný Wellness Hotel Patince**** je ideálna voľba, kde spolu s rodinou objavíte skutočný zážitok z oddychu. Zrelaxujete si svoje telo aj dušu a je to miesto, ktoré si vaše deti určite zamilujú. Nezáleží na tom, či máte chuť na krátky víkendový oddych, či dlhšiu dovolenku. Vo Wellness Hoteli Patince**** si každý vyberie to svoje.

 

V ponuke hotela nájdete rôzne tematické rodinné pobyty s bohatým programom pre deti aj dospelých. Letný pobyt Vám ponúka možnosti aktívneho trávenia voľného času, ale aj príjemného leňošenia a vychutnávania si možností procedúr a doplnkových služieb. Nachádza sa tu až 10 bazénov s termálnou vodou, 4 tobogány, saunový svet,  wellness a SPA procedúry a rôzne možnosti športových či turistických aktivít. Samozrejmosťou je aj bohatý animačný program pre deti a detský kútik, kde sa vaše ratolesti zahrajú pod dohľadom našich animátorov, zatiaľ čo vy si môžete užívať chvíľku sami pre seba.

Veľkou výhodou hotela je jeho lokalita v blízkosti Dunaja, kde sa nachádza prístav Marína Patince. Nachádza sa  v krásnej prírodnej scenérii a poskytuje kotvisko pre osobnú loď  Wellness 1, s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby v okolí Patiniec, do Štúrova, Ostrihomu a Komárna. Spolu s rodinou tak môžete využiť vyhliadkové plavby po Dunaji, či ochutnať vynikajúcu kuchyňu v miestnom Marína bare, v ktorého blízkosti sa nachádza aj detské ihrisko. Hotel sa tiež nachádza v blízkosti historických či športových miest, ktoré sú ideálne na rodinné výlety.


Celú ponuku pobytových balíčkov nájdete na https://www.wellnesspatince.sk/pobytove-baliky/

Chcete vedieť aké aktivity vám ponúkne na festivale? Budete svieži rybičky a krásni ako princezné.