Ďalšou novinkou letnej edície je Zóna bývania

Partneri bývania vám prinesú množstvo zábavy. Spoznáte bližšie projekty Klingerka, v ktorej sa poprechádzate vďaka virtuálnej realite a taktiež Zelené terasy Devín a projekt Nová Vlárska Kramáre. Okrem toho na vás čakajú interaktívne pohľadnice, obľúbený Šašo Luboš, či pre najmenších maľovanie na tvár.

Zoznámiť sa s projektami spoločnosti J&T Real Estate, a.s môžete ale aj tu. 

Zelené terasy Devín 5. Etapa:

Úspešný rezidenčný projekt Zelené terasy v stabilizovanej a tichej lokalite mestskej časti Devín pokračuje piatou etapou a ponúkne 16 moderných, rodinných domov. Súkromné záhradky a vlastné parkovacie miesta umocnia novým majiteľom radosť z rodinného bývania. V ponuke sú štvorizbové bezbariérové a dvojpodlažné päťizbové rodinné domy s plochou strechou, ktoré charakteristickou terasovitou architektúrou prirodzene rešpektujú terén a vytvárajú praktickú rodinnú zástavbu.

Klingerka:

Klingerka vyrastie na mieste, kde predtým stála pod rovnakým názvom textilná továreň. Ohraničená bude Prístavnou, Plateníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou. Súčasťou projektu je 35 poschodová bytová veža s 380 bytmi a 11 poschodová kancelárska budova. Prepojené budú parkovacím domom s viac ako 600 stojiskami. Dvojizbové byty budú mať rozlohu od 50 metrov štvorcových a najväčší štvorizbový byt má veľkorysých 180 metrov štvorcových.  Zeleň pri Klingerke bude mať takmer 4.000 metrov štvorcových vrátane nového verejného parku so športoviskami, fitness parkom, detskými ihriskami, oddychovou zónou a námestím.

Nová Vlárska Kramáre:

Moderný, rezidenčný projekt vznikne v bratislavskej časti Kramáre na Vlárskej ulici. Svojim budúcim obyvateľom prinesie 82 bytov v dvoch nízkopodlažných bytových domoch. V ponuke budú 2-izbové, 3-izbové a štvorizbové byty s veľkými terasami a tiež bezbariérové byty. Okrem výbornej občianskej vybavenosti a dostatku súkromia, poskytne obyvateľom vytúžený komfort dvor určený na oddych a vlastné detské ihrisko. Aktívne bývanie pri lese a zároveň v blízkosti centra mesta, dostatok parkovacích miest v podzemnej garáži ako aj na vonkajších parkovacích státiach sú výhody tohto kvalitného projektu v obľúbenej lokalite.