DETSKÝ FESTIVAL LETECTVA V PIEŠŤANOCH

Vaši obľúbení detskí hrdinovia Zajo Turbo a ŤUKI prinášajú Detský festival po prvýkrát mimo Bratislavu. A to je skvelá správa pre všetky deti a rodičov z Piešťan a ich blízkeho a ďalekého okolia.
Na chvíľku sa teda rozlúčime s obchodnými centrami a ideme do „terénu“. Tešíme sa, že 4. a 5. mája budeme súčasťou najkrajšieho Festivalu Letectva, aký kedy na Slovensku bol. Letecká show, spomienka na život generála Milana Rastislava Štefánika a náš Detský festival predpovedá veľkolepú zábavu pre všetky vekové kategórie. V naše obrovskej detskej zóne sa môžete tešiť na zónu športu so Sport Kids Academy, ktorá prinesie futbal, volejbal, bedminton, atletiku a ďalšie. Nebude chýbať úžasná zóna cirkusu, kde sa zameriame na žonglovanie s rôznymi predmetmi, točenie s hoolahopmi vyskúšame si vašu rovnováhu v lezení na lane v uuukrutnej výške 30 cm a zistíme aké ne/bezpečné je hrať sa s ohňom počas ohňovej show. Pre milovníkov výšok chystáme veľkolepú vzdušnú akrobaciu. Nespočetné množstvo zábavných a skákacích atrakcií si možno vyskúšajú aj Kúzelník Peter Šesták, či Šašo Jaro, ktorý vás počas celého víkendu budú spravádzať svojimi kúzlami a bláznovstvami. Aby Zajo Turbo a Ťuki nezabávali len malé detičky, pripravili sme niečo aj pre tie väčšie deti a násťročných „corgoňov“. 400m štvorcových zaplavia herné konzoly Xbox a budeme sa aj vzdelávať pomocou skvelej hry Minecraft Education Edition. Aby toho nebolo dosť, nedeľný program na pódiu odpálime koncertami obľúbených detských interpretov. Čaká nás úžasné hudobné predstavenie Paci Pac a Fíha Tralala.
Okrem toho vás počas celého víkendu čaká veľkolepá letecká šou, jazdy vrtuľníkom, prehliadky tých najrýchlejších a najstarších lietadiel, prosto víkend plný zážitkov pre všetkých, ktorý jednoducho nemôžete zmeškať.
Detský festival vám v rámci podujatia Festival letectva prinášajú agentúry Be Cool a 8P.