LETO 2018 - Z rozprávky na ihrisko

V lete 2018 nás Máša a medveď prevádzali počas celého podujatia z rozprávky na ihrisko. Pódium patrilo všetkým rozprávkobým bytostiam a námestie pri Eurovea a nábrežie Dunaja zasa rôznym druhom športu - futbal, hádzaná, atletika, tanec, basketbal a mnoho iného. Nechýbali ani zóny zdravia, Vzdelávania, Zážitkov, Intuície a mnoho ďalších. Toto podujatie bolo našim najúspešnejším, keď sa na ňom zúčastnilo v priebehu celého dňa takmer 50 tisíc ľudí. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na vás opäť v roku 2019.

CHCEM VIDIEŤ CELÚ FOTOGALÉRIU

ZIMA 2018 - Najkrajší detský karneval

Zimné pokračovanie podujatia Telekom Detský festival tentokrát priniesla Najkrajší detský karneval, aký kedy na Slovensku bol. Miro Jaroš, Sníček Hugo, Marfa, Nastenka, Mrázik, či Cirkus Romána rozveselili počas celého dňa tisíce detí, ktoré prišli v nádherných maskách. Kovboji, indiáni, snehulienky, či všakovaké zvieratká, na ktoré boli deti premenené, sa tentokrátke tešili aj z kúzelníka, či šaša, no nechýbali ani choduliari, či Mr. Bubble. Dospelých aj deti navyše rozpálil úžasný karnevalový pochod, vedený skvelými bubeníkmi z Hudobnej show Batida. Tí spoločne so samba tanečnicami dodali nášmu karnevalu magickú atmosféru. Na podujatí ste si mohli užiť samozrejme aj zaujímavé zóny, ktoré boli plné vzdelania, zdravia, tvorivosti, no prosto zábavy pre všetkých. Tešíme sa na vás 2. septembra na námestí M.R. Štefánika pri Eurovea, kde spolu zažijeme opäť niečo nové a výnimočné. Čo to bude? :) Nechajte sa prekvapiť. My už vieme ...

CHCEM VIDIEŤ FOTOGALĚRIU Z PODUJATIA

LETO 2017

Letné pokračovanie podujatia Telekom Detský festival sa tentokrát presunulo do Eurovea, kde sa ho počas celého dňa zúčastnilo viac ako 36 500 návštevníkov. Ku krásnemu programu na pódiu prispel vyvrcholením Miro Jaroš, ktorý na podujatí okrem svojho koncertu predstavil a zároveň aj pokrstil svoje v poradí už druhé DVD. Deti sa tešili aj zo skvelého programu mimo pódia, ktorý priniesol opäť množstvo zábavy, športu, zdravia a zážitkov. Rodičia si taktiež prišli na svoje v zónach zdravia a bývania. Celé podujatie sa nieslo v perfektnej atmosfére a už teraz sa tešíme na rok 2018, ktorý isto prinesie nejaké prekvapenie.

CHCEM VIDIEŤ CELÚ FOTOGALÉRIU

ZIMA 2017

Detský festival bol po prvýkrát vo svojej histórii pod hlavičkou generálneho partnera. Krídla nad nim prevzala spoločnosť Slovak Telekom. Podujatie si počas celého dňa užilo viac ako 32 000 ľudí, ktorí si okrem Muzikálu Ľadové kráľovstvo, vystúpení Šaša Luboša, či Kúzelníka Petra Šestáka, mohli vypočuť aj prednášky o najmodernejších trendoch v oblasti vzdelávania či stravovania sa detí. Prejsť si mohli rôzne zábavno edukačné zóny, v ktorých sa mohli dozvedieť množstvo nových informácií z rôznych dôležitých oblastí života, či už to detí alebo aj samotných rodičov. Vrcholom celého dňa bolo vystúpenie (NE)POSLUŠNÍKA Mira Jaroša, po ktorom nasledovalo vyhlasovanie tomboly o úžasné ceny. Veríme , že ste si podujatie užili a stretneme sa v nedeľu 3. septembra v nákupnom centre Eurovea, kde si spoločne užijeme posledný deň školských prázdnin. Tešia sa na vás Ťuky, Runny a samozrejme Zajo Turbo :)

CHCEM VIDIEŤ CELÚ FOTOGALÉRIU

DEŇ DETÍ 2016

Po úspešnom 1. ročníku v roku 2015 sa dostalo v máji 2016 nášmu festivalu obrovskej cti. Mali sme možnosť usporiadať Detský Festival Zábavy a Zdravia ako jediný program v rámci medzinárodného dňa detí 28. mája v Eurovea. Aj tento rok bolo podujatie smerované na rodinu a rodičia si spoločne so svojimi deťmi mohli zmerať základné zdravotné parametra, prekonzultovať s odborníkmi zo sveta medicíny svoj zdravotný stav, zacvičiť si a predebatovať pohybový rozvoj dieťaťa s profesionálnymi trénermi a fyzioterapeutmi, no a popri tom sme sa naučili ako si správne čistiť zúbky. Na pódiu počas celého dňa prebiehal skvelý kultúrny a edukačný program. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. 

CHCEM VIDIEŤ CELÚ FOTOGALÉRIU

LETO 2015

V roku 2015 skrsla v našich hlavách myšlienka usporiadať podujatie, ktoré nebude zamerané len na deti, ale aj na rodičov. Popri skvelom zábavnom programe pre deti sa nám podarilo dať dospelým dôležité informácie, ktoré určite v budúcnosti využijú v rámci starostlivosti o správny vývoj dieťaťa, zdravú stravu, športový rozvoj a rozvoj pohybu ako takého. Popri tom ako si ich deti vychutnávali bohatý zábavný program, sa nám ich formou prednášok a individuálneho poradenstva podarilo edukovať, aby si okrem šťastných a unavených drobcov odniesli z festivalu domov aj nové poznatky zo sveta zdravého životného štýlu a medicíny.

CHCEM VIDIEŤ CELÚ FOTOGALÉRIU