MEDVEDÍK KUNIBOO A ZAJkO TURBO
SA UŽ PRIPRAVUJÚ
NA VANDROVKU
VŠETKY ZÁŽITKY VÁM ZADARMO PRINÁŠA KAUFLAND
KEDY KDE A AKO ?
OD 11. APRÍLA
KAŽDÚ NEDEĽU
6 TÝžDňOV
TU NA TEJTO STRÁNKE
A TÝM PÁDOM AJ U VÁS DOMA
V OBÝVAČKE ALEBO DETSKEJ IZBE
NA MOBILE, TELEFÓNE, TABLETE ALEBO TV

VZDELÁVANIE DETÍ A MLÁDEŽE

PODPORA CESTOVNÉHO RUCHU

KRÁSY NAŠICH REGIÓNOV
TRADÍCIE, REMESLÁ
FOLKLÓR,PRÍRODA
TRADIČNÉ POVOLANIA
TIPY NA VÝLETY
KULTÚRNE DEDIČSTVO
HRADY, ZÁMKY, ZOO, PAMIATKY
NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

6-DIELNY ZÁBAVNO EDUKAČNÝ SERIÁL O KRáSE NAšICH REGIÓNOV, POVOLANIACH, KONCERTOCH A NOVÝCH PROGRAMOCH PRE DETI A RODIČOV

Štartujeme nový zábavno-edukačný seriál

Detičky, mamičky, viete, čo je nové? Zajko Turbo a medvedík Kuniboo už nevedeli obsedieť dlhšie doma. A tak si spoločne so Spievankovom, Mirom Jarošom, Fíhou Tralala, Dúhalkou, Tárajkom a Popletajkou aj Paci Pac obuli túlavé topánky a vybrali sa spoznávať krásy slovenských krajov, aby vám o nich mohli porozprávať v 6 úplne nových seriálových častiach Kaufland Detského festivalu!

Z Bratislavy až na Spiš

Z hlavného mesta si to postupne namieria do Žiliny, do Bojníc, Liptov a cez Tatry až na Spiš. A my sa vydáme na potulky po Slovensku spoločne s nimi, aby sme prostredníctvom online TURBO TV preskúmali nielen zaujímavé zákutia našej čarovnej domoviny, ale aj tajomné hrady, zvyky a tradície, či naopak, netradičné povolania. A ukázali všetkým deťom, ako je tu u nás na Slovensku krásne!

Na deti čakajú nové vedomosti, koncerty i  seriálové programy

Nový nedeľňajší online seriál odštartujeme zvieratkovskou jogou, zatancujeme si ľudové tance, naučíme sa, ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho havkom Robinom, a vďaka edukatívnemu seriálu „Animália“ od spoločnosti Eset si povieme aj niečo o bezpečnosti na internete. Na malých zvedavcov, ktorí chcú byť v obraze, čakajú prvé detské televízne noviny s Terezkou, Dynom a Lupym z Teáter Komika. Dyno a Lupy spolu s Richardom Lintnerom, naším hokejovým majstrom sveta, si pre najmenších športových fanúšikov pripravili aj športové noviny doslova „Od puku do popuku“.

Novinkou bude aj (doslova) chutná relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde nám svoje kuchárske umenie predstavia šikovné detičky. Pomocnú varešku im podá nielen naša sympatická moderátorka Veronika Hatala, ale aj Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, šéfkuchár Miško, obľúbené foodblogerky, či Miro Jaroš aj so svojou mamičkou. A ak by niekto z našich hostí náhodou hovoril cudzím jazykom, my budeme pripravení. Spoločne so Spievankovom sme totižto pre vás do každej nedeľnej časti pripravili nový seriál Angličanina, kde sa hravou formou naučíme „spíkovať“. Ďalšou novinkou bude úplne nový seriál PACI PAC – Pesničková encyklopédia, kde sa naučíme kooopec nových vecí. Inak tomu nebude ani pri ďalšom novom seriáli, v ktorom nás čaká Kúzelný fyzika a počas nej množstvo zaujímavých pokusov. FUUU to ale bude zábava.

Začíname už v nedeľu 11. apríla o 8:00 hod. návštevou nášho hlavného mesta so Spievankovom. A pokračujeme každú nedeľu, vždy s iným detským interpretom. Na každej zo 6 zastávok vás budú čakať nielen domáce úlohy, ale aj SÚŤAŽE o krásnych plyšových kamarátov, členov družiny medvedíka Kuniboo!

Nový zábavno-vzdelávací seriál a množstvo súťaží vám až na 6 víkendov po sebe zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite nás sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. ONLINE na www.detskyfest.sk/TURBOTV/

 

PÁR PÍSMEN O NÁS A NAŠICH PODUJATIACH

EMÓCIA – ZÁžITOK – PRIDANÁ HODNOTA

Milí rodičia, deti, kamaráti.

Od roku 2015 vám prinášame podujatie, ktoré máte tak radi. Už viac ako 5 rokov si môžete užívať vystúpenia a zaujímavé aktivity úplne zadarmo. Podujatie sme po prvýkrát organizovali 15.9.2015 pod názvom Detský Festival Športu Zábavy a Zdravia. V roku 2017 sa názov po vstupe niekdajšieho generálneho partnerom upravil na Telekom Detský festival. Po uplynutí krásnych troch rokov spolupráce prevzala štafetu generálneho partnera spoločnosť Kaufland. Obe spoločnosti zdieľajú naše presvedčenie, že popri zábave a šantení sa, je potrebné deťom a rodičom hravou formou prinášať aj informácie zo sveta zdravia, vzdelávania, športu, ekológie, cestovania, hygieny, finančnej gramotnosti a mnohé ďalšie. Nejde iba o generálneho partnera, ale aj naši ďalší partneri prispievajú svojimi aktivitami k tomu, aby naše podujatie bolo zmysluplné, aby nebolo len plytké a povrchné, ale aby nám všetkým dalo pridanú hodnotu. Neustále sa snažíme do Kaufland Detského festivalu vkladať nové a nové prvky, ktoré podujatie obohatia, a tak si z neho každý z nám niečo zoberie. Je nám cťou a zároveň obrovským záväzkom, že môžeme po celom Slovensku tešiť deti vďaka našim skvelým partnerom a navyše úplne zadarmo. Ešte viac nás teší, že ste našej myšlienke uverili vy, milí rodičia. Získať si dôveru v detskom svete je pre nás obrovským záväzkom, aby sme sa nestále niekam posúvali a dbali aj na tie najmenšie detaily. Podujatie netvoríme len my organizátori, ale chceme, aby ste ho budovali s nami. Máte známych, máte kamarátov, rodinu, ktorej spoločnosti žijú detským svetom ako my? Oslovte ich, či majú záujem byť našou súčasťou a možno aj ich aktivity prispejú k budovaniu lepšej budúcnosti našich detí. Potešíme sa aj nápadom a podnetom, ktoré môžu podujatie posunúť opäť o niečo bližšie k vám. Napíšte nám na [email protected] a radi to s vami prediskutujeme. Tešíme sa na vás.

Tím agentúr Be Cool a 8P.

01.
VZNIK FESTIVALu

15. SEPTEMBRA 2015 v Eurovea  sa nám podarilo po prvýkrát prepojiť zdravie, šport a zábavu. Podujatie vzniklo pod názvom Detský Festival Športu Zábavy a Zdravia. “Chceli sme deťom a rodičom priniesť niečo viac ako len zábavu, preto sme k nej pridali šport a zdravie. Bol to začiatok krásneho projektu, ktorý dnes navšetvujú desaťtisíce ľudí po celom Slovensku.”  zhodli sa zakladatelia projektu Radoslav Augustín z agentúry 8P a Peter Pukalovič z agentúry Be Cool

02.
NÁVšTEVNOSŤ A SLEDOVANOSŤ

NAŽIVO SPOLU S VAMI
Od roku 2015, počas šiestich rokov a dvadsiatich opakovaní navštívilo naše podujatie viac ako 435 000 kamarátov nášho festivalu. Spoločne nám venovali množstvo úsmevov, radosti a neopakovateľných emócií.
ONLINE SPOLU S VAMI
V roku 2020 sme kvôli pandémii  pre vás pripravili aj ONLINE koncept podujatí, ktorý sledovanosť presiahla 1 000 000 videní. Prišli sme tak s festivalom aj k vám domov a sme vďační, že nás sledujete.

03.
ZADARMO

Držíme sa myšlienky, že ak do niečoho partneri investujú svoje peniaze, nemôžeme ich pýtať ešte aj od ľudí. Chceme aby si návštevníci všetky zmysluplné aktivity na našom podujatí  užili bezplatne, a aby si ich užili aj tí, ktorým rodinný rozpočet nedovolí vziať celú rodinu a deti naraz na miesto, kde zažije tak jedinečné zážitky ako u nás. Najkrajšou odmenou sú pre nás príjemne pozitívne reakcie priamo na podujatí v podobe úsmevov a radosti v detských tvárach a krásne emócie v očiach rodičov. 

VŠETKY ZÁŽITKY PRE DETI A RODIČOV
ZADARMO A ONLINE PRINÁŠA KAUFLAND
csm_Kaufland_logo_a7a73e4454