Sledujte naše sociálne siete:

Kasting

Máte doma talentované dieťa? Zapojte ho do kastingu a možno práve váša dcéra alebo syn zažiaria na letnej tour Kaufland Detského festivalu priamo na pódiu.

Kastingu sa deti môžu zúčastniť osobne a to 19.03.2023 v nákupnom centre Bory Mall. Kasting sa bude konať v rámci podujatia Kaufland Detský festival – Deň otvorených dverí Turbo TV.

Ak máte doma talentované dieťa no nemôže sa kastingu zúčastniť osobne, tak je potrebné zaslať foto a video vášho dieťaťa v nižšie uvedenom termíne a dodržať uvedené pokyny.

Termín pre zasielanie videí: 01.03. – 01.04. 2023 

Organizátor kastingu: Spoločnosť TURBO TV s.r.o. Bojnická 18, Bratislava

Práva: Výhradným vlastníkom zaslaného obrazového a obrazovo-zvukového záznamu je spoločnosť TURBO TV s.r.o. Bojnická 18, Bratislava

Cieľ kastingu: Cieľom kastingu je dať priestor mladým ľuďom ukázať svoj talent a získať tak možnosť zažiariť na letnej tour 2023 podujatia Kaufland Detský festival.

DÔLEŽITÉ:

Je potrebné zaslať:

1.) aktuálnu FOTOGRAFIU vyhotovenú voči neutrálnemu pozadiu (ideálne, ak vás niekto odfotí): urobte 2 fotografie (fotografia tváre a celej postavy). MAX. veľkosť 1 fotografie je 5MB.

2.) VIDEO na ŠÍRKU (telefón podoprite pohárom, aby ste mali voľné ruky, alebo nech vás niekto natočí).

OBSAH VIDEA (točeného na ŠÍRKU):

  1. Video predstavovačka samotného dieťaťa.  Dieťa vo videu povie svoje meno, vek,  mesto- obec odkiaľ pochádza, čomu zaujímavému sa venuje, hobby, šport, vzťahy, špeciálne záľuby…
  2. Emočný twister= pozerajúc do kamery, pomaly meníte výraz smutný, prekvapený, nahnevaný, veselý a do smiechu / všetko civilne, minimalisticky (môže to dieťaťu čítať rodič)
  3. Úryvok obľúbenej básničky,  pesničky. Kúsok tanečného vystúpenia. V krátkosti ukázať, v čom má dieťa talent.
  4. Je možné priložiť IBA JEDNO video, ktorého MAX. dĺžka je 90 sekúnd a veľkosť 195MB (odporúčame znížiť kvalitu videa pred natáčaním)

————————————————————————————————————————

Čo je teda potrebné urobiť ak máte záujem:

  • Nafotiť profilové fotografie + natočiť video predstavovačka, emočný twister, pesnička, básnička, čokoľvek,  kde sa dieťa predvedie, max spolu do 90 sekúnd
  • Vyplniť formulár
  • Priložiť na záver formulára 2x FOTO a 1x VIDEO – maximálna veľkosť jednej fotografie je 5MB a videa 195MB

Organizátor kastingu si vyhradzuje právo v prípade nesplnenia vyššie uvedených požiadaviek vylúčiť záujemcu z kastingu.