Sledujte naše sociálne siete:

Archív súťaží

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ ZO ŠTVRTEJ VANDROVKY PO SLOVENSKÝCH VODÁCH V PIEŠŤANOCH

Fotosúťaž “Sledujete nás?”

Eva Vilčková Talarovičová

 

Súťaž “Kúpele”

Beáta Vallová
Majka Majuška
Katarína Škúciová
Martina Stolárová Mikušová
Simona Pistovičová
Michal Jaroš
Hana Mala
Anita Malušová-Bartová
Daniela Rychla
Jana Harvanová Hančariková

 

Špeciálna cena

Vero Nika

VYHODNOTENIE OSTATNÝCH SÚŤAŽÍ

Kaufland leták

Ivett Bambulková Macháčová
Evka Rybanská Lajtmanová

 

20 000 sledovateľov

Sofia Martin
Janka Kvietiková
Sofia Ondrejková
Deniska Grešová
Katarína Humeňajová
Mia Miriam Kubačková
Monika Zuberecová
Janka Kvietková
Michal Švantner
Palo Beňa
Ľalíková Kurišová
Romča Be
Veronika Daitová
Iveta Magdáliková
Pavol Sága
Jašáková Emília
Alžbeta Ivaničová
Dorota Ondrejková
Ladislav Lalik
Lenka Kv Bendorová

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z TURBO TV

Fotosúťaž “Sledujete nás?”

Denisa Dávidová Uharčeková

 

TURBO súťaže

Žaneta Poláčková
Tereza Hurajtová-Matejková
Rita Boháčik
Gabi Krajčiová
František Vall
Janka Tárajka
Ňaňa Kvietocek Bendorová
Jana Esterhazy
Ivona Valekova
Lucka Lazoríková

 

Špeciálna cena

Eva Janigová Gergelová

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z TRETEJ VANDROVKY PO SLOVENSKÝCH VODÁCH NA ORAVSKEJ PRIEHRADE ⛵️

Nájdi medvedíka Kuniboo

Adriana Mertlová

Fotosúťaž “Sledujete nás?”

Ľudmila Juríková

Súťaž “Priehrady”

Erika Václavová
Rastislav Frankovic
Daniela Rolíková
Janka Kuklová
Adriana Galusová Makuchová
Ingrid Olejníková Dzivá Baluchová
Viliam Jankovic
Zuzana Szalacsiova
Peťka Stašková
Monika Drgová

Špeciálna cena

Renata Mularcikova

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z DRUHEJ VANDROVKY PO SLOVENSKÝCH VODÁCH NA ŠTRBSKOM PLESE ⛵️

Veža snov – fotosúťaž

Ivana Pagáčová Beňova

Instagramová anketa

veronikabaranovacuchranova

Fotosúťaž “Sledujete nás?”

Ivan Shumi Čenteš

Súťaž “Plesá”

Mária Ondrejková
Martina Ivanisinova Kisidaiova
Michaela Jandúchová
Lukáš Matia
Mia Hazuchová
Michaela Michellin Vedrová
Daniela Revayová
Marcela Guldanová
Evka Bornayová
Dominika Jarošová

Špeciálna cena

Fero Valko

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z PRVEJ VANDROVKY PO SLOVENSKÝ VODÁCH ⛵️

Turbo FOTOSÚŤAŽ

Sandra Vozarova
Patricia VS
Slávka Dibalová
Diduska Konecna
Monika Dragunova

Hlavná cena

Monika Zeli

Riečna súťaž

Zuzik Galadova
Betka Mibka
Eva Kotianova
Monika Ruza
Martina Somorovská
Lenka Kv Bendorová
Martin Krajic
Natália Krničovská Kuzmická
Angelika Oroszlán-Kocsner
Sendy Struhárová
Majka Bizoňová
Veronika Pykova
Vlastimil Babák
Zuzana Orthova
Ivka Polačková

Špeciálna cena

Alexandra Pápayová

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.


VYHODNOTENIE PLÁVAJÚCEJ SÚŤAŽE

Plavba o 10.00 hod.

Andrea katonova
Jana Fridrich
Ivana Polačková
Marianna Kusnirova
Adriána Brezulová
Zlatica Turčeková
Marika Mrážiková
Tomáš Greš
Anna Nociarová
Zuzana Valentová
Mária Husková
Marta Šingliarová
Michael Rigó
Veronika Brindzová
Martin Móza
Zuzana Tichov
Emília Šiškovská
Zuzana Feketeová
Monika Motyčková
Adriana Havlíková
Patrik Rupek
Michal Spacek
Jozef Kovalicek
Lucia Malceková
Hana Bulejková
Diana Hajdin
Magdaléna Mikulová
Kamil Rybár
Alena Talajková
Michaela Šulajová

Plavba o 17.00 hod.

Katarína Šmikalová
Andrea Poloprudská
Iveta Macháčová
Natália Kopková
Zuzana Moldovánová
Karol Kello
Jana Sebova
Zdenka Pašková
Michal Bajzik
Linda Baumgartner
Peter Richnák
Martina Stolarová
Martina Mihálová
Mária Baláž Gyuránová
Katarína Hanzlíková
Monika Novodomcová
Patrícia Bražinová
Petra Jurkovičová
Denisa Šišuláková
Michal Jaroš
Lucie Vatrálová
Peter Kupka
Martina Belasová
Margaréta Szabová
Marcela Javrová
Mária Malíková
Dáša Kelemenová
Ivana Laciková
Katarína Pinkeová
Petra Tolnay
Petra Fehér
Monika Bolečková
Matej Zboroň

Víťazom gratulujeme! 🥳

Všetkým výhercom zasielame informácie na e-mailovú adresu uvedenú pri registrácii. Prosím potvrďte váš záujem o koncert na lodi odpoveďou na našu správu, najneskôr do utorka 28.6.2022.

Ak e-mail nedostanete do 25.6., napíšte nám, prosím, na [email protected].


VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ ZO ŠTVRTEJ VANDROVKY PO SLOVENSKU – ZÁHORIE

Beáta Vallová
Berty Bartoš
Daniela Demková
Deniska Bužíková
Deniska Grešová
Emanuel Plátek
Erika Dubová Zrubcová
Evula Krcova
Jozef Jožko Jurík
Kristína Szabó
Lucka Lazoríková – Talentus
Mária Grácová
Martina Šallayová
Michal Švantner
Milada Mili Tengeriová
Miroslava Mitríková
Monika Kubiniova
Monika Palkovičová
Paulínka Maceášiková Mandáčková
Pavol Sága
Sima Nemčíková
Šišuláková Vierka
Sjuzn Siksová
Sofia Ondrejková
Sofia Slovikova
Veronika Daitová
Veronika Derňarová
Zuzana Miková

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z TRETEJ VANDROVKY PO SLOVENSKU – KREMNICA A BANSKÁ ŠTIAVNICA

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z DRUHEJ VANDROVKY PO SLOVENSKU – ORAVA

[/vc_column_inner]
Aňa Oňoňo
Anna Solivajsová
Beata Dunajčíková
Daniela Kavecká
Evka Bornayová
František Vall
Katuška Majerčáková
Kikuška Krátka
Ľalíková Kurišová
Lukáš Luky Zamborsky
Majka Majulka Merynkova
Majka Reibergerová
Mária Matušíková
Martina Burdova
Martina Mlynárová Kadlubcová
Martina Vasarábová
Michaela Jandúchová
Miri Holá
Nikol Homolová
Nikola Kubačková
Nikola Sagat Turanova
Silvia Jurišová Pribulová
Simona Mikovičová
Svetlana Klabníková
Tatja HQueen

Vstup na Oravský hrad

Annamaria Beňová Križanová
Viera Murcová

Špeciálna cena KNIŽKA z Oravy

Lenka Len Maťkova
Ľubomír Veronika Klimkovci
Paulína Mrenová

Špeciálna cena TURBO tričko

Eva Bakosova Dvorstiakova
Maria Janoťáková-Matisová
Vero Nika
[/vc_row_inner]

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ Z PRVEJ VANDROVKY PO SLOVENSKU – KOŠICE

Andrea Kočalková
Beáta Pálešová
Beáta Rozkošová Kováčová
Daniel Bukovsky
Ján Ondrejkov
Jarmila Hagarová Halušová
Juraj Nociar
Laciqe Minto
Lenka Vozárová
Lubica Klementikova
Lucia Štoffová
Lucia Szabadosová
Ľudmila Juríková
Mária Bartošová
Mirka Červeňáková Hradňanská
Mirka Červeňáková Hradňanská
Mony Drummer Dugasová
Petra Kádeková
Petra Klimentova
Tomáš Mišo
Veronika Pribilová
Zdenka Binovska
Zlatka Turčeková
Zuzana Galadova
Zuzka Bodnárová

Špeciálne DINO ceny

Alžbeta Stanková
Andrea Keseyová Rypáková
Barbora Širová Dominiková
Marcela Zoričáková
Simona Malíčková

Vstup do ZOO Košice

Milada Mili Tengeriová
Veronika Švecová

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE KARNEVALOVÝCH SÚŤAŽÍ

Alexandra Viteková
Andrea Oravcova
Anka Okruhľanská
Betinka A Alinko
Darinka Fulepová Kvetková
Diana Lovašová
Dominika Agardi
Elena Ciňová Kachútová
Hana Speváková Cundrová
Helena Pinková Kozmová
Iveta Nana Klimajová
Jana Zurkova
Janka Gajdošová
Janka Vasiľová Semanková
Katarína Dubecká
Katarína Michalíková Štrosová
Katarína Schenková
Katarína Škúciová
Katarína Turyova
Katrin Baranyaiovà
Kristína Szabó
Lenka Vyskočilová
Lucia Bahýlová
Lucia Grunvaldska
Lucia Mazúchová
Maja Hatasova
Marcela Grmanová
Mária Bendikova Vallova
Mária Maďarová
Michaela Brusnická
Michaela Mihočková
Miroslava Holubova
Miroslava Kubašová
Monika Baloghová Durzová
Nika Nikky Grolmusová
Olinka Hudecova
Petra Malatincová
Petra Vargová
Petronela Dávidová
Silvia Kadlečková
Simona Sisi
SiSa Tropp
Soňa Horáčková
Stanislava Šulavá
Svetlana Ihnatová Nagyová
Veronika Cikruško Pobočková
Veronika Košová
Vladimíra Majčíková
Zuzana Panáčková Horvátová
Zuzana Slimáková Zmeková

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB meno

Ceny vám doručíme do konca marca, resp. do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VŠETKY ZÁŽITKY PRE DETI A RODIČOV
ZADARMO A ONLINE PRINÁŠA KAUFLAND
csm_Kaufland_logo_a7a73e4454

VYHODNOTENIE SILVESTROVSKÝCH SÚŤAŽÍ

FACEBOOK a INSTAGRAM Kaufland detský festival a TURBO TV
Por.VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ – SILVESTER / FACEBOOK
1Alena Slivarichová Rejžeková
2Alenka Chovancová Holičová
3Alžbeta Ivaničová
4Andrea Balážová
5Andrea Gajdosova
6Andrea Mokrá
7Anna Korba Saganová
8Antonia Lukášková
9Barbora Širová Dominiková
10Beáta Rozkošová Kováčová
11Betka Behúnová
12Betka Mibka
13Blanka Diril
14Buba Zajacová
15Csaba Turček
16Csilla Sanyi Bugár
17Daniela Bosanska
18Daniela Demková
19Daniela Rolíková
20Darina Nedorostová
21Dominika Mráz Kosmálová
22Eva Ivanišinová Bašistová
23Eva Píšová
24Evka Bornayová
25František Ján
26Gabriela Benková Merava
27Helena Bilkova-Gyarmatiova
28Ivona Valekova
29Ján A Monči
30Jana Bužiková
31Janka Jadamiecová
32Janka Januliatko Mračnová
33Janka Lalikova
34Janka Ňaňová
35Janka Tárajka
36Januška Slniečková
37Jozef Hanuliak
38Katarína Humeňajová
39Katka Peter Capcara
40Katuška Majerčáková
41Kissova Melinda
42Laciqe Minto
43Ladislav Mintal
44Ľalíková Kurišová
45Lenik Markovičová
46Lenka Čajová
47Lenka Čiešková
48Lenka Dvořáková Ďuranová
49Lenka Kellner
50Lenka Kv Bendorová
51Lucia Čabáková
52Lucia Hanušovská
53Lucia Štoffová
54Lucka Serdelova Buknova
55Ľudmila Juríková
56Ludmila Surdenikova Hlivjak
57Maja Chmelova
58Mandarinka Gombarčíkova
59Marek Ondrla
60Maria Kavicka
61Mária Majča Panáková
62Mária Matušíková
63Mária Šimková Hlivjak
64Martina Šallayová
65Martina Sninčáková
66Martina Vasarábová
67Martina Záhonová
68Mia Hazuchová
69Michaela Andrašková Turcovska
70Michaela Kyria Haľková
71Michaela Michellin Vedrová
72Michal Maniak Hudec
73Michal Švantner
74Miroslava Kovalikova Minarik
75Monika Koleňáková
76Ňaňa Kvietocek Bendorová
77Nika Britaňáková
78Nikol Homolová
79Nikola Sagat Turanova
80Nikolett Uzsáková
81Paulína Mrenová
82Peter Maďar
83Peťka Stašková
84Petra Jankovičová
85Petra Kádeková
86Petra Moravska Kalocsay
87Raduško Náhlik
88Rastislav Frankovic
89Renata Zatkova
90Richard Dália Caňoví
91Robert Jurčák
92Sabína Ságová
93Sandra Szőllősová
94Sima Nemčíková
95Simona Jóžová
96Šišuláková Vierka
97Sjuzn Siksová
98Šmolko Masica
99Stanislava Tokolyová
100Svetlana Klabníková
101Szolgai Évi
102Terka Madová Hubinská
103Veronika Bavlšíková Boďová
104Veronika Švecová
105Veronika Trulíková
106Weron-ka Vontorčíková
107Zdenuška Cudráková
108Zlatka Turčeková
109Zuzana Galadova
110Zuzana Jasenčaková
Por.VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ – SILVESTER / INSTAGRAM
111aivlisahuc
112andyka_es_veronika
113archivarka
114bl.pisova
115blanka.diril
116buvalovalenka
117cabakova.lucia
118catherine_peter_
119daniela.demko
120diana.forestmum
121gabriela.pleskova
122gondovafrtusova
123kissedthecow
124kividi2
125kovalcikovae
126krajciova.g
127kyria0001
128lenka.k.kovacova
129lubicavrtova
130luboslava_kamenicka
131luciaherzanova
132m_ooni_k
133martinavasarabova
134matulka.1985
135monika.455
136oceaaana06
137paulinamrenova
138pavlimera
139reibergerova.m
140renatajaklovska
141sabina_peterova
142sabusik_b
143sandra.szollosova
144simonasramek
145slavkajavornicka
146so_ninka_
147tanculik
148tinela_mlynar
149veronikaholikova2121
150zuzkovacik

Výhercom gratulujeme a prosíme vás, aby ste nám poslali mail na [email protected] a doň nám poslali kompletné kontaktné údaje:

  1. Meno Priezvisko
  2. Adresa trvalého bydliska
  3. PSČ
  4. Telefónne číslo
  5. FB/insta meno

Ceny vám doručí Slovenská pošta do konca januára, resp. do dvoch týždňov po obdržaní vašich kontaktných údajov.

VYHODNOTENIE PREDVIANOČNÝCH SÚŤAŽÍ

FACEBOOK a INSTAGRAM Kaufland detský festival a TURBO TV
dancurovaZubársky set Kid Land
so_ninka_Kaufland Vianočný set
Zuzka SurmanováKutilský set Kid Land
lenka.k.kovacovaPlyšák Kid Land
Lucka Serdelova BuknovaAutodráha Kid Land – modrá
Slávka KováčováAutodráha Kid Land – zelená
Barbora Širová DominikováVeža Kuniboo
Mariana SlušníkováAutodráha Kid Land – modrá
seliga.martinDrevená autodráha
Ivona ValekovaKaufland Vianočný set
Naty ŠugrováKaufland Vianočný set
Sissi Petti MlynárčikováŠpeciálna TURBO cena

Ceny budeme posielať až v 2.polovici januára.
Ak ste vyhrali v instagramovej súťaži, v maile prosím uveďte aj vaše IG meno.

ZOZNAM VÍŤAZOV MIKULÁŠSKYCH SÚŤAŽÍ Z FACEBOOKU

Adriana Benčaťová
Alena Alka
Alena Slivarichová Rejžeková
Andrea Gondová Aštaryová
Andrea Mokrá
Andrej Rehák
Anna Harkotová
Antonia Lukášková
Betka Behúnová
Daniela Revayova
Danka Viteková
Darina Nedorostová
Dáška Vicenová
Denisa Deninka Šišuláková
Dominika Agardi
Dominika Hamanová
Dominika Mráz Kosmálová
Dorota Ondrejková
Elena Belková
Eliška Gondová – Frtúsová
Erika Macekova Sabova
Eva Ivanišinová Bašistová
Evča Kola Kováčiková
Gabriela Cyran
Gabriela Hetešová
Gyöngyi Uzsák
Helena Bilkova-Gyarmatiova
Helena Pinková Kozmová
Heňuška Hudáková Gregorová
Ivana Lacikova
Ivana Májek
Iveta Čupalova
Iveta Nana Klimajová
Ivona Valekova
Ján Ondrejkov
Jana Homolová
Janka Jadamiecová
Januška Slniečková
Jarmila Hagarová Halušová
Jennika Feketeova
Jozef Hanuliak
Karin A Peter Tomáschovci
Karol Malík
Katarína Humeňajová
Katarina Nociarová Paukovičová
Katarína Urbancová
Katuška Majerčáková
Kristína Gondec
Lenka Blaschkeová Kňazíková
Lenka Čiešková
Lenka Paľuvová-Bučková
Lenka Vesela
Lucia Bakova
Lucia Berníková
Lucia Čabáková
Lucia Grunvaldska
Lucia Herzáňová
Lucia Lapošová
Lucia Stupková
Lucie Ruszel
Lucka Serdelova Buknova
Lusi Bel
Maja Chmelova
Majuška Majka
Mandarinka Gombarčíkova
Maria Vladyka
Martina Kopčanová
Martina Šallayová
Martina Šašurová
Michaela Huňadyova
Michal Švantner
Monika Buchtová
Monika Kurucovã
Monika Musilová
Moňulka Móňa Balátová
Mony Drummer Dugasová
Norika Macková
Paulina Ratulovska
Peter Obžera
Petra Kádeková
Petronela Dávidová
Renáta Pavúčková
Renči Či
Richard Dália Caňoví
Roland Jančo
Sandra Szőllősová
Šmoulinka Suz Zaláskovaná
Soňa Horáčková
Stáňa Dobrová
Stefan Molnar
Stell Stell
Veronika Bavlšíková Boďová
Veronika Hícová
Viktória Viki Be
Zdena Sasakova
Zdenka Matúškova – Galicova
Zuzana Smith Kurucova
Zuzana Szalacsiová
Zuzka Imrecze
Zuzka Moldovanova

VYHODNOTENIE MIKULÁŠSKYCH SÚŤAŽÍ – INSTAGRAM

__.v.i.k.u.s.h.a__
___l.u.c.y_____
_anetka_141
_veronika286
acsovak
aivlisahuc
andyka_es_veronika
annalukacs204
buvalovalenka
daniela.demko
darinka29
janajankahasarova6
janulikstimmova
jozefnagy42
katarinajelemenska
kristinaherdova
kristinkamarko
lenka.k.kovacova
livia_cukerova
luciagondova2012
luckaxx8
majka.panakova
martinavasarabova
michaela_turcovska
monika.andrasik
nela_holecova
olinkamh
palecekovaandrea
paulinamrenova
paulinka.pauli
pavolsaga
petersimoncik
peti_ambra
phdrzuzanadubocziova
polovasarka
rolandduboczi
sofi_sestak
sofitomasova347
stanka.la
uzsaknikolett
v_l_a_d_i_m_i_r_a___
vedrovamichaela
vladismomonino
zeby_seby
zuzka.bretz

VYHODNOTENIE EXTRA MIKULÁŠSKEJ SÚŤAŽE – FACEBOOK

Anka Okruhľanská
Ivka Brvenikova
Jana Esterhazy
Katona Andrea
Marcela Zoričáková
Queeny Starssk
Vladimíra Mikudíková

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE “ZDIEĽANIE SKLADBY” – FACEBOOK

Andrea Hajtmanova
Martuška Peťkova
Michaela Maslová Handáková
VŠETKY ZÁŽITKY PRE DETI A RODIČOV
ZADARMO A ONLINE PRINÁŠA KAUFLAND
csm_Kaufland_logo_a7a73e4454