Sledujte naše sociálne siete:

PROGRAM

V PIEŠŤANSKEJ LODENICI ZAŽIJETE

9:30    ZAČIATOK FESTIVALU

9:40    ROZHOVOR S MIROM JAROŠOM

9:45    MIRO JAROŠ, KONCERT

10:45   ROZHOVOR V REMESELNOM MESTEČKU

11:20    ROZHOVOR S TURBÍNKOU

11:25     ŠIŠI DEŇ S TURBI A TURBOM NAŽIVO

11:55    VERONIKA HATALA, TURBÍNKA A VODNÍCI SA S VAMI ZABÁVAJÚ NA PÓDIU

12:25    VYSTÚPENIE LUCIE HALADEJOVEJ

12:40    VYSTÚPENIE MONIKY KANDRÁČOVEJ

12:55    VYSTÚPENIE FOLKLÓRNEHO SÚBORU

13:15     TALENTUS KREATÍVNE ŠTÚDIO – TVORÍME S INKA ART

14:00    VERONIKA HATALA A TURBÍNKA SA S VAMI ZABÁVAJÚ NA PÓDIU

14:15    ROZHOVOR S FÍHA TRALALA

14:20    FÍHA TRALALA, KONCERT

15:05   Z LÁSKY K TRADÍCII – BABIČKA MONIKA KANDRÁČOVÁ PEČIE MORAVSKÉ KOLÁČE

15:50    TRIS – MLADÝ SPEVÁCKY TALENT

16:05    YAEL, DOMINIKA MIRGOVÁ, ERIK REIN

17:05    ROZHOVOR S KALIM

17:10   KALI, KONCERT

17:55   ZÁVER FESTIVALU

NA TURBO TV ZAŽIJETE

9:00     ODPOČÍTAVANIE

9:30    ZAČIATOK FESTIVALU, ŽIVÝ VSTUP

9:40    ROZHOVOR S MIROM JAROŠOM

9:45    MIRO JAROŠ, KONCERT

10:45   ŽIVÝ VSTUP Z FESTIVALU – REMESELNÉ MESTEČKO

11:00   PESNIČKOVÁ ENCYKLOPÉDIA S PACI PAC, 7. ČASŤ

11:11   VODNÍKOVCI – PRÍBEHY Z NEZNÁMYCH VÔD, 4. ČASŤ

11:19  VšZP MINISERIÁL

11:20    ROZHOVOR S TURBÍNKOU

11:25     ŠIŠI DEŇ S TURBI A TURBOM NAŽIVO

11:55    ŽIVÝ VSTUP Z FESTIVALU – VERONIKA HATALA, TURBÍNKA A VODNÍCI SA S VAMI ZABÁVAJÚ

12:03    ŽIVÝ VSTUP Z FESTIVALU – VERONIKA HATALA A JURAJ BAČA

12:16     VEOLIA PRÍBEH VODY, 4. ČASŤ

12:25    LUCIA HALADEJOVÁ

12:40    MONIKA KANDRÁČOVÁ

12:55    VYSTÚPENIE FOLKLÓRNEHO SÚBORU SLNIEČKO

13:15     TALENTUS KREATÍVNE ŠTÚDIO – TVORÍME S INKA ART

13:25     ANGLIČANINA SO SPIEVANKOVOM, 7. ČASŤ

13:41     EKOOKIENKO S MEDVEDÍKOM KUNIBOO A TÁRAJKOM A POPLETAJKOU, 8. ČASŤ

14:00    ŽIVÝ VSTUP Z FESTIVALU – VERONIKA HATALA A TURBÍNKA SA S VAMI ZABÁVAJÚ

14:15    ROZHOVOR S FÍHA TRALALA

14:20    FÍHA TRALALA, KONCERT

15:05   Z LÁSKY K TRADÍCII – BABIČKA MONIKA KANDRÁČOVÁ PEČIE MORAVSKÉ KOLÁČE

15:16    PROFESOR KYSLÍK – CHÉMIA HROU

15:27   ČAROVNÝ SLÁČIK, 8. ČASŤ

15:37    ŠKOLA CVIKU S ROBINOM A JURAJOM BAČOM, 7. ČASŤ

15:48  VšZP MINISERIÁL

15:50    TRIS – MLADÝ SPEVÁCKY TALENT

16:05    YAEL, DOMINIKA MIRGOVÁ, ERIK REIN

17:05    ROZHOVOR S KALIM

17:10   KALI, KONCERT

17:55   ZÁVER FESTIVALU

Nezabudnite, že všetky záznamy z Vandrovky po slovenských vodách si môžete pozrieť v zázname na našom YOU TUBE KANÁLI.

Zmena programu je vyhradená, sledujte nás na našich sociálnych sieťach a webovej stránke, kde vás budeme informovať o všetkých aktuálnych zmenách, či novinkách.

image7
image4
image5
image3
image2
image1
image0
VŠETKY ZÁŽITKY PRE DETI A RODIČOV
ZADARMO A ONLINE PRINÁŠA KAUFLAND
csm_Kaufland_logo_a7a73e4454