Sledujte naše sociálne siete:

MEDVEDÍK KUNIBOO A ZAJKO TURBO SA UŽ TEŠIA NA ĎALŠIU SKVELÚ ZÁBAVU. TENTOKRÁT TO BUDE SILVESTROVSKÁ RETROPÁRTY 🥳🥳🥳

TU NA TEJTO STRÁNKE
ONLINE NA TURBO TV
NA MOBILE, TABLETE, POČÍTAČI, ČI TELKE
VO VAŠEJ OBÝVAČKE, DETSKEJ IZBE,
NA ZADNOM SEDADLE V AUTE V AUTE,
KDEKOĽVEK NA SVETE, ÁNO AJ NA DOVOLENKE

ZDRAVIE
VZDELÁVANIE
ŠPORT
KREATIVITA
VARENIE
RODINA
SLOVENSKO
zvyky a tradície

NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

silvester 2021 – rodičia deťom
na tomto sme vyrastali

Na Silvestra nuda nehrozí ani deťom! Pripravte sa na veselú retro zábavu

Náš malý pes Bobi, stále zle mi robí. Vyskočil na regál a zožral kocku…z Lega. Ak ste správne doplnili refrén notoricky známej hitovky od Martina Madeja, zrejme už nepatríte do kategórie násťročných. Nuž, mladší už nebudeme. Ale znovu zažiť ten pocit, že máme o  pár rokov menej, by nebolo od veci, čo poviete? V silvestrovský večer môžete tento pocit zažiť u vás doma. A ukázať aj vašim deckám, na čom ste vyrastali.

ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Máte už program na posledný deň v roku? Radi by ste si zaspomínali na časy, keď sme ako deti skákali cez gumu, cvičili pri Cvičme v rytme, či chodili do kina na Fontánu pre Zuzanu? Tak to máme pre vás skvelý tip. Stačí, ak si na Silvestra kliknete na obľúbenú online Turbo TV a zábava v originálom retro štýle sa môže začať!

 

RODIČIA DEŤOM: NA TOMTO SME VYRASTALI

To je názov silvestrovského programu, ktorý si tentoraz môže užiť doslova celá rodina. Hity, na ktorých sme vyrastali, vám prídu zaspievať Vašo Patejdl, Pavol Hammel, Beáta Dubasová, Martin Madej či Gizka Oňová. A  tých najmenších svojimi skladateľskými prvotinami, na ktorých medzičasom vyrástla už ďalšia generácia, zasa potešia škriatok Fíha Tralala, Spievankovo a Paci Pac

Kopu smiechu a zábavy si určite užijete aj pri vedomostnej RETRO súťaži pre deti aj rodičov – TREPETE.

RETRO CHUŤOVKY – HUDOBNÉ AJ Z KUCHYNE

Zábavný program ochutí retro dobrotami Gizka Oňová, ktorá vás privíta vo svojej kuchyni. Ak budete hladní, môžete si spolu s Gizkou a svojimi ratolesťami pripraviť vynikajúce šunkové rolky, ktoré kedysi nesmeli chýbať na žiadnej oslave. Spomínate si? Aj vaše deti si určite pochutia.

BIELE TIELKO, ČERVENÉ TRENÍRKY A VYSOKÉ PONOŽKY

Áno, na Silvestra si spolu s deťmi zacvičíme aj spartakiádu a naučíme sa nejakú tú zostavičku. Nebude chýbať ani skákanie cez gumu, či obľúbená škôlka. 

Keď už najmenších členov rodiny premôže únava a zaľahnú do postieľok, dospeláci sa môžu k polnoci pretancovať pri tónoch originálnej Československej Oldies Párty s Julom alias Pytónom

Vybláznite sa s deckami, zaspomínajte si na mladosť a rozlúčte sa 31. decembra na Turbo TV s rokom 2021 tak, ako sa patrí.

NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

PÁR PÍSMEN O NÁS A NAŠICH PODUJATIACH

EMÓCIA – ZÁžITOK – PRIDANÁ HODNOTA

Milí rodičia, deti, kamaráti.

Od roku 2015 vám prinášame podujatie, ktoré máte tak radi. Už viac ako 5 rokov si môžete užívať vystúpenia a zaujímavé aktivity úplne zadarmo. Podujatie sme po prvýkrát organizovali 15.9.2015 pod názvom Detský Festival Športu Zábavy a Zdravia. V roku 2017 sa názov po vstupe niekdajšieho generálneho partnerom upravil na Telekom Detský festival. Po uplynutí krásnych troch rokov spolupráce prevzala štafetu generálneho partnera spoločnosť Kaufland. Vďaka Kauflandu môžeme spoločne rozvíjať  naše presvedčenie, že popri zábave a šantení sa, je potrebné deťom a rodičom hravou formou prinášať aj informácie zo sveta zdravia, vzdelávania, športu, ekológie, cestovania, hygieny, finančnej gramotnosti a mnohé ďalšie. Okrem generálneho partnera sa zapájajú aj naši ďalší partneri  a pomáhajú svojimi aktivitami k tomu, aby naše podujatie bolo zmysluplné, aby nebolo len plytké a povrchné, ale aby nám všetkým dalo pridanú hodnotu. Neustále sa snažíme do Kaufland Detského festivalu vkladať nové a nové prvky, ktoré podujatie obohatia, a tak si z neho každý z nám niečo zoberie. Je nám cťou a zároveň obrovským záväzkom, že môžeme po celom Slovensku tešiť deti vďaka našim skvelým partnerom a navyše úplne zadarmo. Od roku 2020 nás situácia donútila preniesť podujatia aj do online sveta a to nám otvorilo nové možnosti, tvoriť pre vás a vaše deti hodnotný program aj formu seriálov, rozprávok, či zábavno-vzdelávacích relácií. Začali sme spolu tvoriť rodinnú TURBO TV.  Ešte viac nás teší, že ste našej myšlienke uverili vy, milí rodičia. Získať si dôveru v detskom svete je pre nás obrovským záväzkom, aby sme sa nestále niekam posúvali a dbali aj na tie najmenšie detaily. Podujatie netvoríme len my organizátori, ale chceme, aby ste ho budovali s nami. Máte známych, máte kamarátov, rodinu, ktorej spoločnosti žijú detským svetom ako my? Oslovte ich, či majú záujem byť našou súčasťou a možno aj ich aktivity prispejú k budovaniu lepšej budúcnosti našich detí. Potešíme sa aj nápadom a podnetom, ktoré môžu podujatie posunúť opäť o niečo bližšie k vám. Napíšte nám na [email protected] a radi to s vami prediskutujeme. Tešíme sa na vás.

Tím agentúr Be Cool a 8P.

01.
VZNIK FESTIVALu

15. SEPTEMBRA 2015 v Eurovea  sa nám podarilo po prvýkrát prepojiť zdravie, šport a zábavu. Podujatie vzniklo pod názvom Detský Festival Športu Zábavy a Zdravia. “Chceli sme deťom a rodičom priniesť niečo viac ako len zábavu, preto sme k nej pridali šport a zdravie. Bol to začiatok krásneho projektu, ktorý dnes navšetvujú desaťtisíce ľudí po celom Slovensku.”  zhodli sa zakladatelia projektu Radoslav Augustín z agentúry 8P a Peter Pukalovič z agentúry Be Cool

02.
NÁVšTEVNOSŤ A SLEDOVANOSŤ

NAŽIVO SPOLU S VAMI
Od roku 2015, počas šiestich rokov a dvadsiatich opakovaní navštívilo naše podujatie viac ako 435 000 kamarátov nášho festivalu. Spoločne nám venovali množstvo úsmevov, radosti a neopakovateľných emócií.
ONLINE SPOLU S VAMI
V roku 2020 sme kvôli pandémii  pre vás pripravili aj ONLINE koncept podujatí, ktorý sledovanosť presiahla 2 500 000 videní a sledovali nás Slováci zo 175 krajín sveta, ako napríklad Kanada, USA, Veľká Británia, Rusko, Maledivy, Keňa, Argentína, či Austrália. Prišli sme tak s festivalom nielen k vám do slovenských domovov ale aj k tým, ktorí bývate v zahraničí. A my sme vďační, že nás sledujete.

03.
ZADARMO

Držíme sa myšlienky, že ak do niečoho partneri investujú svoje peniaze, nemôžeme ich pýtať ešte aj od ľudí. Chceme aby si návštevníci všetky zmysluplné aktivity na našom podujatí  užili bezplatne, a aby si ich užili aj tí, ktorým rodinný rozpočet nedovolí vziať celú rodinu a deti naraz na miesto, kde zažije tak jedinečné zážitky ako u nás. Najkrajšou odmenou sú pre nás príjemne pozitívne reakcie priamo na podujatí v podobe úsmevov a radosti v detských tvárach a krásne emócie v očiach rodičov. 

VŠETKY ZÁŽITKY PRE DETI A RODIČOV
ZADARMO A ONLINE PRINÁŠA KAUFLAND
csm_Kaufland_logo_a7a73e4454