Scroll Top
Sledujte naše sociálne siete:

PRAVIDLÁ

Čo by ste mali vedieť pred príchodom do festivalového areálu?

Na Kaufland Detskom festivale sa riadime aktuálne platnou Vyhláškou 223/2021 ÚVZ SR k hromadným podujatiam a dodržiavame všetky opatrenia, ktoré sú ňou nariadené.

Do areálu podujatia je preto povolený vstup jedine s prekrytými hornými dýchacími cestami.

Skvelou správou a komfortnou výhodou je možnosť predčasnej registrácie vášho vstupu na podujatie. Stačí kliknúť TU a po vyplnení údajov sa zaregistrovať na Kaufland Detský festival. Nebudete tak musieť robiť registráciu priamo pred vstupom na podujatie. Pri vstupe na podujatie sa jednoducho preukážete potvrdzovacím mailom, ktorý vám príde spoločne s QR kódom a môžete vstúpiť. Tým výrazne urýchlite vstup na festival sebe aj ostatným.

Kapacita podujatia je obmedzená na maximálny počet 1000 ľudí v jednom momente. Vstup bude regulovaný počas celého dňa a tak, ak sa kapacita naplní, vpustíme do areálu ďalších návštevníkov až keď iní areál opustia. Minulý rok nám to takto perfektne fungovalo, takže nemusíte mať žiadne obavy

“Registrácia vopred negarantuje vstup na festival v prípade naplnenia kapacity, no výrazne urýchli váš vstup v prípade, že v areáli 1000 ľudí nebude”